Úvod

  O společnosti

  Výroba a služby

  Reference

 
Kontakt

 

Výroba a služby


      Hlavní náplní naší činnosti je především výroba plastových výlisků vyráběných formou vstřikování o hmotnosti výlisku od 0,1 g do 360 g. V této oblasti nabízíme našim zákazníkům kompletní servis počínající poradenstvím, přes zajištění výroby vstřikovacích forem, vzorkování a samotnou výrobu výlisků dle konkrétních přání a představ našich zákazníků. V České republice působíme již přes 20 let a v tomto odvětví můžeme nabídnout profesionální přístup, značné zkušenosti a špičkovou kvalitu našich výrobků.

      Ve strojním parku v současné době provozujeme 9 vstřikovacích lisů značek ARBURG, KNUTH a TEDERIC s uzavíracími silami od 25 do 160 tun.
 

     Na našich vstřikovacích lisech zpracováváme běžně dostupné granuláty ABS, ,PA, PC, PE, PS, PP, POM, PMMA. K dosažení nejrůznějších barev a vizuálních efektů používáme nejen klasická barviva, ale i speciální pigmenty, aditiva a částicové nebo vláknové flitry.


    


     Naší specialitou je výroba plastových čoček a optických elementů od průměru 2 mm do 35 mm z materiálu PMMA a PS. Zajišťujeme též i konstrukci příslušných nástrojů včetně proměření požadovaných parametrů.